Abovita. Prekyba gliukomačiais Lietuvoje.

Abbott Laboratories atstovybė Lietuvoje, prekiaujanti gliukomačiais. Prekių ir jų privalumų aprašymas.

Abbott Laboratories kompanija buvo įkurta daugiau negu prieš amžių- 1888 metais, Čikagos gydytojo Wallace C. Abbott‘o. Greitai ji tapo viena didžiausių sveikatos priežiūros kompanijų pasaulyje ir lydere naujų produktų tyrinėjimo, kūrimo bei gamybos srityse. Abbott užtikrina nepertraukiamą klientų globą pradedant ligų prevencija ir diagnozavimu, baigiant gydymu. Kompanija specializuojasi vaistų, diagnostinių testų ir prietaisų, medicininių įrenginių ir mitybos produktų vaikams bei suaugusiems srityse. Ji įsipareigojusi gaminti novatoriškus ir specializuotus produktus, tenkinančius įvairius sergančiųjų ir sveikatos priežiūros darbuotojų poreikius.
Abbott kompanija turi virš šimto produktų kūrimo, tyrinėjimo ir gamybos centrų, 65 tūkstančius darbuotojų visame pasaulyje ir aptarnauja klientus daugiau nei 130 šalių. 
Abbott Diabetes Care- tai Abbott Laboratories kompanijos padalinys kuris siekia palengvinti sergančiųjų diabetu gyvenimą gamindamas pažangias diabeto kontrolės sistemas užtikrinančias greitą, patogų ir tikslų matavimą pacientams bei sveikatos priežiūros specialistams. Naujausios gliukozės kiekio kraujyje stebėjimo sistemos pasižymi tokiomis moderniomis savybėmis kaip ekrano ir tyrimo juostelės zonos apšvietimai, garsiniai priminimo signalai, labai greitas- apie 5 sekundes trunkantis tyrimas, mažiausias- tik 0,3 mikrolitro (smeigtuko galvutės dydžio) mėginio tūris, galimybė paimti mėginį iš alternatyvių kūno vietų (delno, žąsto, dilbio, blauzdos ir kt.).* 
Klientų patogumui sukurta ir duomenų valdymo sistema CoPilot, kuria galima perkelti rezultatus iš gliukomačio atminties į kompiuterį ir stebėti glikemijos tendencijas.

*Daugiau informacijos rasite skiltyje „Produktai“.

Informacija

Abovita. Prekyba gliukomačiais Lietuvoje.
Kategorija Ligos
Patalpinta Antradienis, Lapkričio 16th, 2010

Leave a Comment

Komentuoti