Alka, viešbutis

Keturių žvaigždučių viešbutis-restoranas.

Vieta:      „Alka“ -  jaukus 4 žvaigždučių viešbutis, esantis S.Daukanto g. 21, Palangoje. Viešbutis įsikūręs gražioje ir ramioje pietvakarinėje Palangos kurorto dalyje, 500 m nuo paplūdimio. Šalia – vaizdingas Botanikos parkas, netoli – kurorto centras. Puiki vieta norintiems ramiai pailsėti ar audringai praleisti laiką šurmuliuojančioje J.Basanavičiaus gatvėje.

Kambariai:  Visuose viešbučio kambariuose įrengta vėdinimo-kondicionavimo sistema, individualūs seifai, kabelinė televizija, balkonai ir terasos, yra telefonai, galimybė naudotis bevieliu internetu. Kambariuose nerūkoma. Vonios kambariuose – šildomos grindys, plaukų džiovintuvai ir visi kiti reikalingi vonios reikmenys.

Viešbutyje yra restoranas su plačiu gardžių patiekalų bei gėrimų asortimentu. Čia galėsite ne tik sočiai papietauti, bet ir pasimėgauti sveiku, ekologišku maistu iš specialaus SPA meniu.

Viešbučio pavadinimas kilęs iš baltų žodžio „Alka,“ kuriuo buvo vadinama senovės lietuvių šventvietė, apgaubta ypatinga aura. Ten vykdavo įvairios apeigos, kurių metu būdavo dvasiškai ir fiziškai apsivaloma. Viešbučio siūlomos paslaugos puikiai atitinka šį pavadinimą. Atsipalaiduoti ir pasisemti dvasinės stiprybės padės viešbučio SPA pirčių kompleksas su baseinu ir sūkurine-masažine vonia. Viešbutyje „Alka“ taip pat galite pasimėgauti įvairiais profesionalių masažuotojų-kosmetologių atliekamais masažais bei sveikatinimo procedūromis.

Konferencijoms, seminarams, susitikimams nuomojame jaukią konferencijų salę, kurioje telpa iki 50 dalyvių. Svečių automobiliams skirta vaizdo kameromis stebima automobilių aikštelė šalia viešbučio. Jums pageidaujant galime organizuoti Jūsų ar Jūsų svečių sutikimą (oro uoste, stotyje ar kt.) ir atvežimą į viešbutį.

Patyręs, dėmesingas ir paslaugus  viešbučio personalas atsižvelgia net į menkiausius svečių norus ir stengiasi, kad klientai sugrįžtų dar ne vieną kartą.

Laukiame atvykstant ir Jūsų!

Informacija

Alka, viešbutis
Kategorija Apgyvendinimas
Patalpinta Penktadienis, Lapkričio 26th, 2010

Leave a Comment

Komentuoti