Autentic.club

AUTENTIŠKOS MENTELĖS,DEKORATYVINIAI VERPIMO RATELIAI,SŪRIŲ SPAUDYKLĖS IR TARŠKYNĖS

Turite puikią galimybę įsigyti vienetinių, išskirtinio dizaino, rankų darbo, ekologiškų gaminių iš medžio.

Mentelės

Vos tik paėmus šią mentelę į rankas jūs daugiau niekada nekeisite į kitą. Ši ekologiška, ilgaamžė mentelė neįgeria vandens, nes yra pilnai impregnuota valgomuoju aliejumi, lengvai valoma, ergonomiška (patogi) ir stilinga. Ji ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir papuoš jūsų virtuvę.

 

Sūrių spaudyklės.

Visos šių gaminių dalys ir elementai pagaminti iš medžio. Labai patogios naudoti, lengva priežiūra, puikiai tiks bute ar nuosavame name. Su šia sūrių spaudykle ne tik suspausite sūrį ,mėsos suktinius ,paruošite tešlą didžkukuliams (cepelinams), bet tuo pačiu kai jos ir nenaudosite ji suteiks jūsų namams jaukumą, papuoš jūsų buitį.  Sūrių spaudyklės gali būti su mediniu sraigtu ,arba su perstatomais kaiščiais.

Dekoratyvinis verpimo ratelis

Puikiai tiks ne tik kaip dovana savo tėvams ar seneliams , reprezentuoti savo šalies kultūrinį paveldą. bet ir papuoš jūsų interjerą suteikdamas jam šilumos ir jaukumo. Šis dekoratyvinis verpimo ratelis yra ne kopija, o veikianti miniatiūra.

Tarškynė                                                                                                                                                                       Ši rankų darbo tarškynė puikiai tiks sporto aistruoliams varžybų metu, medžioklėje varovams ir sodininkams baidyti paukščius, kad šie nelestų uogų.

 

 

Informacija

Autentic.club

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.