Automobilių detalės

Individuali įmonė „Lankas“ – įkurta 1991m. Jau 19 metų užsiimanti mažmenine visų markių lengvųjų automobilių atsarginių detalių prekyba. Daug metų prekiaujame GPD, Lemforder, Luk, Sachs, Bosch, Beru, Topran ir daugelio kitų prekių ženklų detalėmis, jau užsitarnavusiomis gerą vardą Europoje. Tai daugelio markių automobilių važiuoklės dalys, visų rūšių filtrai, stabdžių ir elektros sistemų dalys ir t.t. Taip pat užsakome ir orginalias detales visiems automobiliams. Klientui visada pasiūlome prekę, kuri atitiktų visus jo lūkeščius, kainą, kokybę. Užsakius originalias detales atvežame per savaitę, kitas 1-2 dienų laikotarpyje.

Įmonės parduotuvė įsikūrusi Panevėžyje, netoli miesto centro, prie RIMI parduotuvės. Įmonė skiria itin daug investicijų greitam, efektyviam ir maloniam klientų aptarnavimui, todėl parduotuvėje įdiegta moderni kompiuterinė sistema, garantuojanti lengvą detalių suradimą bet kokiam automobiliui. Įmonėje dirba patyrę, profesionalūs, lankstūs, draugiški specialistai, kurie turi ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių.

Įmonė plečiasi ir nuolat didina detalių asortimentą, taip pat nuolat ieško naujų klientų. Pastoviems klientams, įmonėms ir visiems servisams taikomos didelės nuolaidos.

Informacija

Automobilių detalės

Leave a Comment

Komentuoti