Automobilių nuoma – AUNELA

Automobilių nuoma. Žinios apie įmonę, nuomojamus automobilius, nuomos su vairuotoju paslaugas.

Apie kompaniją

Aunela yra viena didžiausių automobilių nuomos įmonių Lietuvoje, įkurta 1997 m. Mes didžiuojamės, kad mūsų klientų ratas sparčiai didėja. Aunela siūlo platų automobilių pasirinkimą: nuo mažų ekonominės klasės automobilių iki prabangių limuzinų. Taip pat nuomojame minivenus bei mikroautobusus. Stengiamės kiekvienam klientui pasiūlyti kokybišką paslaugą už priimtiną kainą.

Jei jums reikia automobilio verslo ar poilsio kelionėms, ieškokite Aunela ir mes pasiūlysime jums geriausius automobilius, atitinkančius jūsų skonį ir poreikius.

Automobilio nuomos sąlygos

§  Minimalus vairavimo stažas – 2m.

§  Reikalingi dokumentai – pasas ir vairavimo teisės.

§  Nėra ridos apribojimų.

§  Minimalus nuomos terminas – 24 val.( 1 para ), maksimalus – neribojamas. Nuomojantis automobili daugiau kaip 20 parų – dar geresnes kainos.

§  Nėra papildomo mokesčio už antrą vairuotoją.

§  Visi automobiliai yra apdrausti Casco ir civilinės atsakomybės draudimu, galiojančiu visoje Europoje. Už draudimą papildomai mokėti nereikia.

§  Nuomininko atsakomybė numatoma tik tuo atveju, kai numininkas yra autoįvykio kaltininkas. Priklausomai nuo pasirinkto automobilio, atsakomybės ribos yra nuo 800 Lt iki 1500 Lt.

§  Pametus automobilio raktus ar dokumentus, nuomininkas moka 400 Lt baudą.

§  Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais pinigais, pavedimu arba kreditine kortele.

§  Vilniaus mieste darbo valandomis automobili pristatome nemokamai (darbo dienomis nuo 9.00 iki 18.00 užsakymams ilgesniems nei 2 paros). Ne darbo valandomis Vilniuje pristatymas kainuoja 30 Lt. Už Vilniaus – 40 Lt + 1 Lt/km.

§  Vaikiška kėdutė privaloma, jei automobilyje vežamas vaikas. Nuomojantis automobilį ilgiau nei 7 dienas už ją papildomai mokėti nereikės.

 

Informacija

Automobilių nuoma – AUNELA
Kategorija Automobilių nuoma
Patalpinta Ketvirtadienis, Lapkričio 18th, 2010

Leave a Comment

Komentuoti