Baldų parkas – baldai internetu

Baldų parkas“ – tai 2009 metais sukurtas e-projektas, kurio tikslas – sujungti žymiausių dizainerių kurtus baldus.  Įmonė nuolat atnaujina produkciją naujomis kolekcijomis ir taiko nuolaidas, atitinkančias šio laikmečio iššūkius. Kokybiškų baldų asortimentas leidžia pritaikyti juos bet kokiam interjetui. O pasirinkimų spektrą sudaro:

Sofos. Originalios sofos ir foteliai – puikus interjero atributas. Jeigu taupote vietą, galite rinktis miegamąsias sofas – jos ne tik puoš patalpą, bet ir bus puikus baldas mažame kambaryje  ar pagelbės atvykus svečiams. „Baldų parkas“ siūlo ir odines sofas – tikrą prabangos įsikūnijimą. Galite pirkti kiekvieną baldą atskirai arba įsigyti komplektus.

Kampai. Taupantiems vietą „Baldų parkas“ siūlo kampus, kuriuos galite rinktis dviejų rūšių: miegamuosius arba odinius. Pastarieji dėl kokybiškos odos tarnauja itin ilgai, o miegamieji bus nepakeičiamas baldas gyvenantiems nedidelėje erdvėje, pavyzdžiui, studentams.

Staliukai. Kokie namai be stalo? „Baldų parke“ galite įsigyti medinius staliukus, kurie puikiai dera klasikiniam interjerui arba modernius stiklo kūrinius, kurie bus lengvai pritaikomi šiuolaikiniam interjerui.

Lovos. Tiems, kurie poguliu mėgaujasi vieni, „Baldų parkas“ siūlo viengules lovas, o jei gyvenate dviese, puikiai tiks kokybiškos dvigulės lovos. Jei norite suteikti savo miegamajam šiuolaikiškumo ir prabangos, net nedvejodami pasidairykite po odinių lovų parką.

Čiužiniai. Gera lova – tai ne tik rėmas. Bene svarbiausias dalykas, kuris užtikrina puikų Jūsų poilsį – čiužinys. Į tai atsižvelgdamas „Baldų parkas“ siūlo platų kokybiškų čiužinių pasirinkimą, kurį kiekvienas išsirinks atitinkamai pagal savo poreikius.

Biuro baldai. Kokybiški baldai – ne tik svarbi namų, bet ir kiekvieno biuro interjero detalė. „Baldų parkas“ siūlo visus biuro baldus nuo A iki Z, kad padarytumėte gerą įspūdį klientams bei partneriams, o darbuotojai dirbtų našiau patogioje ir jaukioje aplinkoje.

Sėdmaišiai. Sėdmaišiai – patogus daiktas svečiams ir tikras džiaugsmas vaikams. Tai bus patogus atsipalaidavimo būdas ir Jums po sunkios darbo dienos – juk niekas negali pakeisti sėdmaišio minkštumo!

Tegul baldų paieška Jums būna tarsi malonus pasivaikščiojimas po parką!

Informacija

Baldų parkas – baldai internetu
Kategorija El.parduotuvės
Patalpinta Pirmadienis, Vasario 20th, 2012

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.