Baltijos kopija

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:”";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”,”serif”;}

Lietuvos ir Danijos UAB „Baltijos kopija“ įkurta 1995 metais, taigi leidybos ir spausdinimo paslaugų rinkoje dirba jau 18 metų. Nuo kitų Lietuvos spausdinimo paslaugų teikėjų „Baltijos kopija“ skiriasi tuo, jog turi visą nuosavą ofsetinės ir skaitmeninės spaudos bei apdirbimo įrangos kompleksą, todėl įmonės teikiamų paslaugų spektras yra labai platus. Įmonėje įdiegtos technologijos leidžia priimti informaciją beveik visais klientams patogiais būdais, o vartotojui pateikti jau visiškai išbaigtą gaminį. Nesvarbu kas tai bebūtų: vizitinė kortelė,  skrajutė, brošiūra ar didelio formato plakatas – viskas bus atlikta laiku ir kokybiškai.

 

 Siekiant maksimaliai išnaudoti vidinius resursus ir daugiau orientuotis į klientų poreikius, 2006 metų kovo 15 dieną „Baltijos kopija“ sėkmingai sertifikuota kaip atitinkanti kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2001 reikalavimus. 2012 metų pradžioje atliktas auditas patvirtino, kad  „Baltijos kopija“ atitinka atnaujinto standarto LST EN ISO 9001:2008 reikalavimus.

„Baltijos kopija“ tampriai bendradarbiauja su verslo partneriu, vienu Danijos skaitmeninės spaudos lyderių – Damgaard-Jensen A/S kompanija.

Informacija

Baltijos kopija

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.