Belts.lt

Belts.lt – specializuota internetinė natūralios odos diržų, rankinių ir kitų aksesuarų parduotuvė. Taip pat prekiaujame ir kokybiškomis dirbtinės ECO odos rankinėmis, kurios pasižymėdamos labai patrauklia kaina, leidžia Jums dažniau atnaujinti garderobą ir neatsilikti nuo mados tendencijų.

Belts.lt tikslas – pasiūlyti Jums tik aukščiausios kokybės odinius aksesuarus, kurie, tikimės, atitiks visus Jūsų lūkesčius – bus ne tik puošybos elementas, stiliaus dalis, bet ir patogūs nešioti, praktiški. Nuolat plėsdami asortimentą stengiamės sekti mados tendencijas bei patenkinti net reikliausių klientų poreikius. Neradę norimo odinio aksesuaro kreipkitės į mus ir mes pasistengsime, kad mūsų asortimentas atitiktų Jūsų norus. Tikimės, kad kiekvienas Jūsų čia ras savo skonį, stilių ir figūrą atitinkantį aksesuarą.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, todėl prašome Jūsų susisiekti su mumis ir išsakyti savo pasiūlymus ir pastabas.

Kviečiame Jus tapti mūsų Facebook svetainės draugu, kur galėsite greičiausiai sužinoti apie naujas prekes, bendrauti, komentuoti. Ten taip pat vyksta akcijos, kuriose aksesuarus net dovanojame! ;)

Informacija

Belts.lt
Kategorija El.parduotuvės
Patalpinta Trečiadienis, Gegužės 15th, 2013

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.