Deveti baldai – antikvariniai baldai

Rumšiškių baldai“ – viena didžiausių antikvarinių ir senovinių baldų parduotuvių Lietuvoje. Įmonė jau daugiau nei 20 metų bendradarbiauja su garsiausiais antikvariatais Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje ir į Lietuvą atveža geriausios kokybės gaminius. Firma Rumšiškėse (Kaišiadorių raj.) turi didžiulį saloną, į kurį kviečiami užsukti visi, norintys nors trumpam nukeliauti į praeitį. Tačiau tai lengvai galite padaryti ir įsigiję įmonės produkcijos savo namams, kurią sudaro:

Antikvariniai ir senoviniai baldai. Įmonė siūlo įvairius minkštus komplektus, sofas ir suoliukus, fotelius ir krėslus, staliukus ir konsoles, stalus ir kėdes, indaujas ir bufetus, komodas ir sekreterus, miegamojo komplektus ir spintas. Antikvaras puikiai dera su itin tradiciniu namų interjeru, tačiau darosi labai populiaru derinti įvairias senovines detales su modernu. Net ir viena detalė suteiks namams išskirtinumo.

Svetainės baldai. Svetainės baldų produkciją sudaro įvairūs odiniai komplektai, minkšti komplektai, kampai, sofos, foteliai, staliukai, sekcijos, indaujos ir bufetai, komodos ir sekreterai. Tegul kiekvienas, užsukęs pasisėdėti į svečius, aikteli: juk tikrai ne visi turi galimybę pasėdėti vienetiniame fotelyje ar gerti kavą iš puodelio, stovėjusio unikalioje indaujoje.

Miegamojo baldai. Miegamasis – tai vieta, kurioje visada turi būti jauku. O puikų poilsį užtikrins „Rumšiškių baldų“ siūlomi originalūs miegamojo komplektai, lovos, spintos ir komodos.

Valgomojo baldai. Virtuvė – tai vieta, kurioje gimsta gardus maistas, o valgomasis – patalpa, kurioje tas gardus maistas tampa dar geresnis! O kad taip būtų visada, įsigykite dailius stalų ir kėdžių komplektus.

Virtuvės komplektai. Gardus maistas gimsta patogioje virtuvėje, kurią susikursite unikalių antikvarinių virtuvės komplektų ir kampų pagalba.

Prieškambario baldai. Tegul prieškambaris stebina Jūsų svečius! Juk taip malonu, kai svečias gali pasikabinti savo paltą į dailią spintą, prisėsti ant patogaus suoliuko ar žvilgtelėti į dailios konsolės veidrodį.

Darbo kambario baldaiDarbo kambarys – rimto žmogaus atspindys! O tokį sukurti niekas taip nepadeda, kaip antikvariniai baldai: rašomieji stalai, knygų spintos, sekreterai, krėslai. Į tokį kambarį galite drąsiai priimti ir rimčiausią verslo partnerį.

Įvairūs daiktai. „Rumšiškių baldai“ siūlo ne tik įvairius pavienius baldus bei jų komplektus, bet ir aksesuarus: vazas, veidrodžius, indus, laikrodžius, šviestuvus ir paveikslus.

„Rumšiškių baldai“ – nauja – tai vėl atrasta sena!

Informacija

Deveti baldai – antikvariniai baldai
Kategorija El.parduotuvės
Patalpinta Pirmadienis, Vasario 20th, 2012

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.