Elektroninės cigaretės

www.elektroninescigaretes.lt – internetinė parduotuvė, prekiaujanti aukštos kokybės elektroninėmis cigaretėmis.Visoms prekėms parduotuvė taiko 30 dienų grąžinimo garantiją, o perkant daugiau nei už 100Lt, užsakymas bus pristatytas nemokamai. Elektroninescigaretes.lt siūlo itin platų prekių asrotimentą, kurį sudaro ne tik elektroninės cigaretės, bet ir visi joms reikalingi priedai. Taigi plačiau apie produkciją.

Elektroninescigaretes.lt siūlo platų elektroninių cigarečių pasirinkimą. Galite rinktis įvairiomis kainomis parduodamas cigaretes, kurių rinkinukai skiriasi savo sudėtimi. Nesvarbu, ieškote vienkartinių ar daugkartinio naudojimo, tikrai rasite sau tinkamas cigaretes.

E-skysčiai/kapsulės. Kokia cigaretė, kuri yra tik vieno skonio? Valgant tą patį maistą kasdien, Jums jis greitai atsibosta. Todėl siūlo pačius įvairiausius užpildus elektroninėms cigaretėms, kad kiekviena diena būtų vis kitokia.

Elektroninių cigarečių dalys. Nieko nėra amžino, ne išimtis ir elektroninės cigaretės. E cigaretėm prekiaujanti parduotuvė jumis rūpinasi nuo A iki Z: čia rasite ne tik elektronines cigaretes, bet ir jų dalis. Juk pakeisti vieną dalį kainuos kur kas mažiau nei pirkti naują cigaretę.

Aksesuarai. E. parduotuvė siūlo rinktis įvairius aksesuarus elektroninėms cigaretėms, pavyzdžiui, futliarus, kad Jūsų cigaretės visada būtų tvarkingos ir švarios.

http://www.elektroninescigaretes.lt – mėgaukitės e. cigaretės dūmu kada tik panorėję!

Informacija

Elektroninės cigaretės
Kategorija El.parduotuvės
Patalpinta Pirmadienis, Vasario 20th, 2012

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.