Enzimas – ekologiški maisto papildai

Prekyba ekologiškais maisto papildais – koncentruotomis miežių želmenų sultimis „Green magma“.

Janinos Davidonienės Įmonė “Enzimas” įkurta 1999 metais ir prekiavo šviežiomis kviečių želmenų sultimis. Nuo 2002 metų įmonė „ENZIMAS“ pradėjo prekybą ekologiškais maisto papildais – koncentruotomis miežių želmenų sultimis „Green magma“ ir tapo šią produkciją gaminančios įmonės „Green Foods Corporation“ atstovu Lietuvoje. „Green Magma“ yra natūrali, be konservantų ir chemikalų, organizmą stiprinanti ir valanti priemonė, kuri  pagaminta JAV pagal japonų mokslininko farmakologo dr. Y. Hagiwaros patentuotą technologiją. „Green Magma“ yra tablečių ir miltelių pavidale.

Įmonė užsiima didmenine prekyba ir mažmenine prekyba ekologinėse mugėse.

Ekologiškas produktas „Green Magma“ vartojamas kaip maisto papildas, kuris pagal sudėtį ir poveikį pakeičia šviežias želmenų sultis, t.y. stiprina ir valo organizmą, šalina laisvuosius radikalus ir ypač efektyviai stiprina kraują.

„Green Magma“ gausi enzimais, antioksidantais, vitaminais, mineralais, amino rūgštimis, baltymas ir chlorofilu.   

 „Green Magma“ rekomenduojama vartoti esant nuovargiui ir energijos bei potencijos stygiui, dirbantiems kompiuteriu bei rentgeno aparatais, intensyviai sportuojantiems, diabetikams, nėščioms bei maitinančioms motinoms, taip pat esant mažakraujystei, po insultų, prieš ir po operacijų, sveikstant po įvairių ligų. Vaikams „Green Magma“ galima vartoti nuo vienerių metų.

Kas yra „Green Magma“?

„Green Magma“ sudedamosios dalys yra miežių želmenų sultys, maltodekstrinas ir rudųjų ryžių miltai.

Visos šios dalys ekologiškos, patvirtintos sertifikatais.

„Green Magma“ pagaminta pagal unikalią japonų mokslininko Dr. Hagiwara patentuotą technologiją – vakuume pašalinamas skystis iš šviežiai spaustų miežių želmenų sulčių. Sausos medžiagos išlieka nepakitusios, nežūsta enzimai. Norint išvengti chlorofilo oksidavimosi, apveliama tirpiu krakmolu – maltodekstrinu. Fasavimo palengvinimui, pridedama rudųjų ryžių miltų.

Sudėtyje nėra cukraus, druskos, konservantų, dažų, glutaminų, sojos, kviečių, mielių bei gyvulinės kilmės produktų.

Kodėl miežių želmenys?

Pirmiausia nereikėtų painioti daigintų grūdų su želmenimis. Jų yra skirtinga sudėtis. Pavyzdžiu, daigintuose grūduose gali būti auksinų. Tuo tarp želmenyse, kaip ir kitose žaliose daržovėse, augintose iš sėklų, šių medžiagų nebelieka. Jos lieka grūde arba sėkloje. O sultis juk spaudžiame ne iš grūdų, o iš žolės.

Želmenys savo sudėtyje neturi glutamino, kurio yra daigintuose grūduose. Todėl jas gali vartoti žmonės, alergiški šiai medžiagai.

Želmenyse, lyginant su daigintais grūdais, žymiai  daugiau vitaminų, antioksidantų ir mikroelementų.

Mokslininkai nustatė, jog geriant želmenų sultis, kraujas apsivalo nuo teršalų, sustiprėja žmogaus imuninė sistema. Be to, želmenys padeda išsivaduoti nuo riebalų pertekliaus. Skystas deguonis, esantis želmenų sultyse, stimuliuoja virškinimą, skatina mąstymą, apsaugo kraują nuo oksidacijos.

Dr. Hagiwara tyrimai patvirtino, kad patys naudingiausi iš visų žalumynų yra miežių želmenys. Juose, lyginant su kviečių želmenimis, yra  dvigubai daugiau kalio ir kalcio, žymiai daugiau antioksidantų.

Šių želmenų ypatybė – vitaminas B12, kuris reikalingas folinės rūgšties įsisavinimui ir kraujo ląstelių gamybai. Tai ypač aktualu vegetarams, nes augaliniai produktai stokoja šio vitamino.

Dėl saldoko skonio kviečių želmenų sultys skatina Candida grybelio vystymąsi organizme, tuo tarpu miežių želmenys slopina jo dauginimąsi.

 

Kodėl verta rinktis „Green Magma“?

Šis produktas yra ekologiškas. Jo gamybai grūdai ir želmenys auginami ypač derlingose vulkaninės kilmės žemėse. Tai įtakoja jose esančių mikroelementų gausą. Tuo tarpu Lietuvos žemėse trūksta kalcio, seleno ir kitų medžiagų.

Dažna lietingoje Lietuvoje užaugintų grūdų problema – pelėsis ir grybelinės ligos, kurios menkina želmenų kokybę. Tai dar vienas „Green Magmos“ privalumas prieš želmenis užaugintus mūsų klimatinėje juostoje.

Šviežios želmenų sultys stipriai veikia skrandžio rūgštingumą, kviečių – didina, miežių – mažina. „Green Magma“ mažai įtakoja skrandžio rūgštingumą.

„Green Magma“ miltelių skonis žymiai malonesnis nei šviežiai spaustų sulčių. O tablečių skonio net nepajusite.

Šį produktą galima turėti su savimi visur, nes jo ilgas galiojimo laikas ir patogi pakuotė.

Kaip vartoti „Green Magma“?

Pirmą kartą vartoti „Green Magma“ reikia mažą kiekį: 2-3 tabletes arba 1 arbatinį šaukštelį miltelių per dieną. Jeigu nepykina ir nesvaigsta galva, iš karto galima kiekį didinti iki rekomenduojamo vartojimo:  po 2-3 tabletes arba po 1 arbatinį šaukštelį miltelių 2-3 kartus per dieną, esant tuščiam skrandžiui (0.5 val. prieš valgį arba praėjus 2-3 val. po valgio). Tabletes nuryti, užgeriant kambario temperatūros vandeniu, o miltelius – ištirpinus pusėje stiklinės vandens 1 arbatinį šaukštelį, išgerti.

Svarbu! Kad nežūtų  enzimai, „Green Magma“ nevartoti su karštu vandeniu ar maistu ir 20-30 min. laikotarpyje nieko nevalgyti ir negerti karštų gėrimų.

Rūkantiems, išgėrus „Green Magma“ 0.5 val. nerūkyti, nes gali supykinti.

Nevartoti prieš miegą, nes atsiras žvalumas.

Miltelius galima tirpinti ir šviežiai išspaustose morkų ar obuolių sultyse.

Koks šalutinis Green Magma poveikis?    

Sveikiems žmonėms  išgėrus „Green Magma“ iš karto atsiranda žvalumas, dingsta mieguistumas, pagerėja nuotaika, savijauta tampa panaši, kaip išgėrus kavos puodelį. Turintiems sveikatos sutrikimų gali pasireikšti valomasis „Green Magma“ poveikis: pykinimas, galvos svaigimas bei maudulys nesveikuose organuose. Tokiais atvejais „Green Magma“ vartojimo kiekį reikėtų mažinti pagal savo savijautą. Valantis organizmui, šie požymiai išnyks, tada galima „Green Magma“ vartojimą padidinti.

Jeigu buvo patirtas smegenų sutrenkimas, pradėjus vartoti „Green Magma“ 1-3 dienas skaudės galvą, kol ištirps kraujo krešuliai.  Taip pat gali mausti operacijų siūles bei sąnarius, jeigu juose yra druskų tol, kol jie apsivalys.

Turintiems inkstuose smėlio, išgėrus „Green Magma“, gali pasidaryti sausa burna, mausti nugarą ir krėsti šaltis 1-2 dienas, kol smėlis pasišalins. Akmenėliai inkstuose pradeda tirpti po 10-15 dienų „Green Magma“ vartojimo. Pojūčiai gali būti analogiški kaip ir šalinantis smėliui iš inkstų. Valantis, aštrios inkstuose ištirpusių akmenų briaunos gali įbrėžti šlapimtakius ir todėl šlapime gali pasirodyti kraujas.

Vartojant „Green Magma“ sergantiems ateroskleroze, gali svaigti galva ir pykinti. Tuomet „Green Magma“ vartojimą reikia sumažinti pagal savijautą.

Esant pervargimui ir įtampai, „Green Magma“ vartojimas sukelia raumenų atpalaidavimą ir todėl keletą dienų gali jaustis mieguistumas. Vėliau mieguistumą pakeičia žvalumas.

Kaip „Green Magma“ vartoti vaikams?

Vaikams, kaip ir suaugusiems, Dr. Hagiwara rekomenduoja „Green Magma“ miltelius vartoti 2-3 kartus per dieną. Vienkartinė dozė 1-2 g (1/3 – 2/3 arbatinio šaukštelio). Galima ištirpinti vandenyje arba necitrusinių vaisių sultyse.

Informacija

Enzimas – ekologiški maisto papildai

Leave a Comment

Komentuoti