Eteriniai aliejai

Turbūt ne vienas iš mūsų esame girdėję apie eterinių aliejų teikiamą naudą organizmui. Tačiau ar mes mokate tinkamai jais naudotis pagal jų paskirtį? Štai keli metodai skirti panaudoti eteriniams aliejams:

Aliejų kvapai: galite naudoti eterinių aliejų kvapus sėkmei, meilei ar tarpusavio supratimui prisišaukti į Jūsų namus. Tik nenaudokite jų prie mažesnių nei 2 metų amžiaus vaikų, nes jie gali dirginti akis. Taip pat tokios patalpos turi būti gerai vėdinamos.

Masažas: tai menas, sukuriamas keliais tiksliais rankų ir pirštų prisilietimais, padedantis visiškai atsipalaiduoti ir užmiršti kasdieninius rūpesčius. Taikomas kartu su aromaterapija, jis gali sustiprinti ryšį tarp dviejų žmonių, todėl teigiama, kad kai kurie aliejai atlieka afrodiziako funkciją.

Garai: šis metodas itin veiksmingas sergant lėtiniais uždegimais, nes garai į organizmą patenka tiesiogiai per nosį. Taip pat šis metodas gali išgydyti spuogus ir įvairias odos ligas.

Nemalonaus kvapo naikinimas: padėjus eterinio aliejaus patalpose, kuriose tvyro nemalonus kvapas (pavyzdžiui, tualete ar netoli šiukšliadėžės), nemalonų kvapą pakeičia malonus aromatas, tvyrantis visuose namuose.

Įvairių sumušimų gydymas: tiesiog įmasažuokite jo ant mėlynės ir akimirksniu pajusite teigiamą poveikį. Kadangi eteriniai aliejai pasižymi antibakterinėmis bei priešuždegiminėmis savybėmis, jo galite drąsiai pilti ir ant žaizdos. Tai padės jai greičiau gyti.

Odos priežiūra: jei Jūsų oda per sausa ar per riebi, tinkami aliejai padės atstatyti normalią odos pusiausvyrą. Priklausomai nuo pasirinkto tipo, jie drėkina arba išsausina odą, taip padėdami jai išvengti nepageidaujamų spuogų. 

Informacija

Eteriniai aliejai
Kategorija Medicina, sveikata
Patalpinta Antradienis, Vasario 28th, 2012

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.