facebook reklama

Kodėl turėtumėte perskaityti šią informaciją?

 • Sužinosite, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę kurti „Facebook“ rinkodaros kampanijas ir kaip „Facebook“ skelbimai lyginami su „Google AdWords“.

 • Atrasite įvairių tipų „Facebook“ skelbimų ir tai, kaip galite naudoti kiekvieną skelbimų tipą savo rinkodaros tikslui pasiekti.

 • Sužinosite, kaip nuo pat pradžių kurti ir optimizuoti rinkodaros kampanijas „Facebook“.

 • Išmoksite, kaip sukurti nepriekaištingą patirtį po paspaudimo, kuriant optimizuotą, prie pranešimų atitinkantį kiekvieno „Facebook“ skelbimo nukreipimo puslapį.

 

Kada paskutinį kartą buvote užėję į savo „Facebook“ paskyrą?

 

Vidutiniškai „Facebook“ vartotojai per dieną tinkle praleidžia 35 minutes, tai yra antras pagal dydį laikas, praleistas bet kurioje socialinės žiniasklaidos platformoje:

 

Socialiniame tinkle „Facebook“ kasdien praleidžia apie 1,32 milijardo aktyvių vartotojų tinkle, o tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios didelės įmonės investuoja milijonus dolerių į “Facebook” skelbimus.

 

„Facebook“ reklama veikia mokant už paspaudimą (PPC – Pay Per Click) (taip pat žinomas kaip mokesčio už paspaudimą (MUP) reklamos modelis), kai jūs turite mokėti tinklui kiekvieną kartą, kai vartotojas paspaudžia ant skelbimo.

„Facebook“ reklama padeda rinkodaros specialistams padidinti savo skelbimų matomumą, ugdyti prekės ženklo žinomumą ir įvertinti aiškiai apibrėžtą metriką bei kampanijos tikslus, padedančius ateityje sukurti geresnes bei labiau optimizuotas kampanijas.

 

Kodėl turėtumėte pasirinkti „Facebook“ skelbimus?

 

Kasdien didėjant „Facebook“ aktyvių vartotojų skaičiui ir remiantis daugybe kintamųjų, mokamų kampanijų vykdymui, daugeliui rinkodaros specialistų atrodo, kad tai yra akivaizdžiausias pasirinkimas.

Tai reiškia, kad jūsų „Facebook“ skelbimai turi didesnę galimybę būti peržiūrėti jūsų tikslinių auditorijų. Kadangi „Facebook“ renka duomenys apie vartotojus (pvz., Amžius, vietovės ir pomėgiai), galite sukurti jiems puikiai pritaikytus skelbimus ir nukreipimo puslapius po paspaudimo.

Šiuo metu „Facebook“ aktyviai reklamuojasi daugiau nei 3 milijonai įmonių. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte laikyti „Facebook“ tinkamu mokamu reklamos tinklu savo verslui.

 

„Facebook“ skelbimai lyginant su „Google Ads“

 

„Google Ads“ sulaukia daug daugiau paieškos srauto nei „Facebook“ skelbimai, be to, vartotojai, įvedę užklausas “Google” paieškos variklyje, turi didesnį ketinimą pirkti nei „Facebook“ vartotojai, kurie slenka per naujienų kanalus. Tačiau jei ieškote geresnių taikymo parinkčių arba bandote susigrąžinti prarastus lankytojus per pakartotinę rinkodarą, tada „Facebook“ skelbimai yra geriausias pasirinkimas.

 

“Facebook Ads Pros”

 

Pro versija suteikia:

 • Galimybę sukurti savo pasirinktinę auditoriją pagal kelias taikymo parinktis.

 • Galingus pakartotinės rinkodaros gebėjimus, galite paskambinti lankytojams naudodami tikslius pakartotinės rinkodaros sąrašus

 • Socialinius apsilankymus ar specialūs apsilankymus interneto svetainėje.

 • Pasirinkimą iš kelių skelbimų formatų, kad sukurtumėte potencialių klientų generavimo, prekės ženklo žinomumo ir tiesioginio pardavimo skelbimus.

 • Vidutinį CTR (Angl. Clickthrough rate) kuris yra mažesnis nei „Google Ads“.

 

Kas yra „Facebook“ auditorijos įžvalgos?

 

Auditorijos įžvalgos rodo rinkodaros specialistų duomenis apie savo tikslinę auditoriją, kad jie galėtų kurti jiems tinkamesnius skelbimus.

 

„Facebook“ naudoja vietinius duomenis, kad parodytų jums auditorijos funkcijas, kurios apima:

 1. Amžius ir lytis;

 2. Santykių statusus;

 3. Švietimo lygius;

 4. Darbo vaidmenys;

 5. Populiariausias kategorijas;

 6. Puslapių patikimumą;

 7. Populiariausius miestus;

 8. Geriausias šalys;

 9. Populiariausias kalbas;

 10. Veiklos dažnumus;

 11. Įrenginio naudotojus.

 

Tinklas naudoja trečiųjų šalių duomenis (surinktus iš „Acxiom“, „Datalogix“ ir „Epsilon“), kad būtų rodomos auditorijos funkcijos, apimančios:

 1. Gyvenimo būdą;

 2. Namų ūkio pajamas;

 3. Namų nuosavybes;

 4. Buities dydžius;

 5. Namų rinkos vertes;

 6. Išlaidų metodus;

 7. Mažmeninės išlaidas;

 8. Pirkimus internetu;

 9. Pirkimo elgesį;

 10. Automobilių rinkas.

 

Kaip sukurti „Facebook“ reklamos kampaniją?

Norėdami pradėti kurti „Facebook“ reklamos kampanijas, jums reikia kelių dalykų:

 • Verslo tikslo: verslo tikslas apibrėžia, kodėl dedate skelbimus.

 • Tikslinės auditorijos supratimo: atlikite keletą auditorijos tyrimų, kad sužinotumėte, kas yra jūsų tikslinė auditorija, kad atėjus laikui galėtumėte pasirinkti tinkamas taikymo parinktis.

 • Biudžeto: apskaičiuokite skelbimų biudžetą.

 • Skelbimo nuotraukų / vaizdo įrašų: užfiksuokite nuotraukas ar vaizdo įrašus, kuriuos norite įtraukti į savo „Facebook“ skelbimus.

 

Raktažodžiai:

 

facebook reklama, fb reklama, facebook reklama kaina, facebook administracija, seo sprendimai, seosprendimai, seosprendimai.lt, facebook reklama seosprendimai.lt, fb reklama seosprendimai.lt, facebook administravimas seosprendimai.lt


Informacija

facebook reklama
Kategorija Paslaugos
Patalpinta Trečiadienis, Rugpjūčio 25th, 2021

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.