Finansų sprendimai – Finansų patarėjo įmonė

UAB „Finansų sprendimai“ – finansų patarėjo įmonė. Jos tikslas – pasiūlyti sprendimus, kurie atitiktų kiekvieno kliento individualius lūkesčius siekiant kuo didesnės kapitalo grąžos ir užtikrintų kuo mažesnes ir efektyvesnes išlaidas. Kadangi firmoje dirba patyrę specialistai, „Finansų sprendimai“ teikia platų paslaugų spektrą, kurį sudaro:

Įmonių steigimas„Finansų sprendimai“ teikia konsultacijas įvairiais įmonių steigimo klausimais, padeda parengti reikiamus dokumentus. Neturint reikiamo įstatinio kapitalo (ką yra gana sunku turėti pradedančiajam verslininkui), „Finansų sprendimai“ specialistai suformuoja kapitalą už Jus.

Įmonių pertvarkymas. Jeigu nusprendėte, kad turima verslo forma Jums nebetinkama, „Finansų sprendimai“ pasiūlys Jums tinkamiausią variantą ir pertvarkys įmonę vos per dvi savaites.

Įmonių pirkimas-pardavimas. Jeigu norite įmonės greitai, kuri jau turėtų reikiamus dokumentus, antspaudą ir sąskaitą banke, galite nusipirkti įmonę iš „Finansų sprendimų“ parduodamų įmonių sąrašo.

Antspaudų gamyba.„Finansų sprendimai“ teikia antspaudų ir spaudų gamybos paslaugas tiek įmonėms, tiek vardinius, kurie pagaminami per 1 parą, o jei skubate, gali būti padaryti ir per vieną dieną.

Archyvų ir dokumentų tvarkymasJeigu pas Jus biure prisikaupė daugybė dokumentų, o juos tinkamai sutvarkyti ir suarchyvuoti vis nerandate laiko, palikite tai „Finansų sprendimams“! Įmonės specialistai nemokamai atvyks ir įvertins Jūsų archyvo būklę, atliks duomenų sutvarkymo ekspertizę, paruoš preliminarią dokumentų sutvarkymo sąmatą ir viską suarchyvuos pagal LR įstatymus.

Konsultacijos apskaitos ir mokesčių klausimais„Finansų sprendimai“ teikia konsultacijas mokesčių, finansinės atskaitomybės, buhalterinės apskaitos klausimais, pataria planuojant įsigyti ar diegti kompiuterinės buhalterinės apskaitos programas.

Buhalterinės apskaitos programa „Centas“. Iš firmos „Finansų sprendimai“ galite įsigyti buhalterinės apskaitos programą, kuri atlieka visas reikalingas tvarkyti apskaitai funkcijas.

Kiekvienas Jūsų – unikalus, todėl „Finansų sprendimai“ parinks tinkamą sprendimą būtent Jums.

Informacija

Finansų sprendimai – Finansų patarėjo įmonė
Kategorija Konsultavimas
Patalpinta Pirmadienis, Vasario 20th, 2012

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.