Fotografas

Tikiuosi jūs suprantate, kad vestuvių fotografas yra toks pat svarbus pasirinkimas kaip ir renkantis jaunikį. Juokauju… Fotografo pasirinkimas yra tikrai svarbus. Tam, kad pasirinkti tikmaniausią, trumpai papasakosiu ką galite padaryti, kad jūsų vestuviu nuotraukos būtų tokios, kokias jūs įsivaizduojate.
Priešvestuvinė fotosesija
Priešvestuvinės fotosesijos skirtos netik, kad turėti gražių nuotraukų prieš vestuves, bet ir tam, kad geriau susipažintumėte su fotografu. Galbūt jūs nelabai mėgstate fotografuotis, nejaukiai jaučiatės prieš objektyvą, kompleksuojate, tada būtinai pabandykite priešvestuvinę fotosesiją.  Jos metu netik labiau pažinsite fotografą bet jis jus suteiks informacijos kaip elgtis prieš objektyvą. Dirbdami kartu jūs atrasite tai kas tiks ir patiks jums.
Atsipalaiduokite, būkite pakvaišusi, nebijokite juokauti, rodyti kvailas mimikas. Nuotakos, kurias matote ant žurnalo višelių neatsiranda iš niekur. Tam yra skiriama daug laiko, padaroma tūkstančiai nuotraukų ir išrenkama pati pačiausia. Taigi nebijokite praleisti su fotografu kuo daugiau laiko, tam, kad jis galėtų užfiksuoti patį geriausią kadrą.

Informacija

Fotografas
Kategorija Fotografija
Patalpinta Ketvirtadienis, Kovo 15th, 2012

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.