Gražių plaukų receptas

Po ilgos žiemos speigų ir karšto patalpų oro mūsų plaukai nusipelno tikros maitinančios atgaivos! Ir tam nereikia jokių stebuklingų priemonių – viskam yra vienas paprastas sprendimas. Šis paprastas receptukas padės ne tik atgaivinti plaukus, bet padarys juos stipresnius, lengviau formuojamus, o galvos oda taps itin švari ir sveika. Aliejus plaukams puikiai maitina, pagerina plaukų elastingumą ir bendrą jų būklę, be to, tokių procedūrų atlikimas yra puikus būdas atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.

Taigi ko Jums reikės, kad viską pasigamintumėte?\"\"

0,5 puodelio alyvuogių aliejaus

5 lašai eterinio aliejaus (galite pasirinkti pagal savo skonį)

1 plastikinis maišelis, kuris tiktų Jūsų galvos dydžiui

  1. Supilkite alyvuogių aliejų į stiklainį su dangčiu, tuomet supilkite eterinį aliejų. Užsukite dangtelį ir gerai pakratykite, kad eterinis aliejus susimaišytų su alyvuogių aliejumi. Tuomet mišinį palikite tamsioje vėsioje vietoje 24 valandoms. Prieš naudodami suplakite dar kartą.
  2. Sušlapinkite plaukus šiltu vandeniu. 1 šaukštą aliejaus pašildykite delnuose. Pirštais (ne nagais!) švelniai įmasažuokite aliejų į galvos odą sukamaisiais judesiais. Tai kartokite tol, kol visa galvos oda bus įmasažuota aliejumi. Galiausiai ištrinkite plaukų galiukus likusiu aliejumi.
  3. Uždėklite plastikinį maišelį ant galvos ir įsitikinkite, kad visi plaukai yra po juo. Kad jis tvirčiau laikytųsi, galite pritvirtinti plaukų segtuku. Leiskite aliejui „atilikinėti savo darbą“ bent pusvalandį.
  4. Galiausiai plaukus gerai išskalaukite ir perplaukite šampūnu.

Šią terapiją dažniausiai pakanka pakartoti 2 kartus, priklausomai nuo plaukų ilgio ir būklės.

 

Informacija

Gražių plaukų receptas
Kategorija El.parduotuvės
Patalpinta Pirmadienis, Vasario 27th, 2012

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.