Indigroup – Personalo sprendimai

UAB „Indigroup“ –firma, teikianti personalo paieškos ir atrankos paslaugas. Ji išsikirtinė tuo, kad neteikia plataus paslaugų spektro, kaip daugelis įmonių. Kodėl? Todėl, kad susikoncentravimas ties viena sritimi leidžia greitai tobulėti ir judėti pirmyn, kas užtikrina paslaugų kokybę. Pagrindiniai įmonės tikslai – kokybiškų paslaugų teikimas ir bendradarbiavimu paremtas darbas.

Įmonėje „Indigroup“ dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie užtikrina racionalų ir profesionalų paslaugų atlikimą. Be to, visoms paslaugoms suteikiama garantija: tai užtikrina visiems itin svarbų dalyką – ilgalaikį pasitikėjimą.  „Indigroup“ visada stengiasi parinkti patį racionaliausią būdą, kuris būtų veiksmingas ir taupytų Jūsų lėšas.

Sėkmės mokesčio principas. „Indigroup“, kaip ir kai kurios kitos firmos, taiko šį principą tiek esamiems, tiek naujiems savo klientams, taip užtikrindama lojalumą darbo atžvilgiu.

Kiekvienam klientui „Indigroup“ siūlo pasinaudoti nemokama teisininko konsultacija tinkamiausio kandidato įdarbinimo klausimais. Ši paslauga padės greičiau ir paprasčiau įdarbinti reikiamą darbuotoją.

Pasitikėkite profesionalumu ir rimtais darbo vaisiais!

Informacija

Indigroup – Personalo sprendimai
Kategorija Darbas
Patalpinta Pirmadienis, Vasario 20th, 2012

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.