Kauno plastinės chirurgijos centras

Kauno plastinės chirurgijos centras – Žinios apie centre vykdomas plastines operacijas, jų kainas.

Plastinės chirurgijos centrą  1992 metais Kaune įkūrė du chirurgai Saulius Vikšraitis ir Tautrimas Aštrauskas. Po ilgų sėkmės, išbandymų  bei sukauptos patirties metų, Žaliakalnyje, Č.Sasnausko gatvėjeatidaryta nauja specializuota klinika.

 

Naujoji klinika erdvi, truputį meniška ir net teatrališka. Pacientai slaugomi jaukiose, namų šiluma dvelkiančiose pooperacinėse palatose. Siekiant užtikrinti pacientų konfidencialumą, siūloma naudotis šiam tikslui įrengtu privačiu įėjimu.

 

Centre dirba 27 darbuotojai, 9 aukščiausios kvalifikacijos gydytojai. Puikiai apmokytas personalas ne tik naudoja naujausią medicininę įrangą, daro pažangiausias procedūras, bet jų šypsena ir švelnios rankos gydo žaizdas. Klinikoje dirbantys plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai specializuotų  organizacijų tikrieji nariai: Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos, Tarptautinės plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos draugijos (I.P.R.A.S), Europos plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos draugijos (E.S.P.R.A.S.), Europos veido- žandikaulių chirurgijos draugijos (E.A.C.M.F.S.), Baltijos veido žandikaulių ir plastinės chirurgijos draugijos (Baltic AMPS). 

 

Per metus Plastinės chirurgijos centre yra atliekama apie 500 operacijų, šis skaičius kiekvienais metais auga.

Mūsų klinika, Plastinės Chirurgijos Centras, siūlo aukščiausio lygio paslaugas bei priežiūrą savo pacientams. Įmonei išduota licencija užsiimti asmens sveikatos priežiūros veikla: antrinės stacionarinės suaugusiųjų plastinės ir rekonstrukcinės  chirurgijos, reanimacijos ir intensyvios terapijos suaugusiųjų, ambulatorinės plastinės rekonstrukcinės chirurgijos, otorinolaringologijos, anesteziologijos ir reanimatologijos slaugos, anestezijos ir intensyvios terapijos, bendrosios praktikos. 

 

Klinikoje  dirbantys plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai- Saulius Vikšraitis ir Tautrimas Aštrauskas- Lietuvoje pripažinti plastinės chirurgijos specialistai. Jiems suteiktos Lietuvos sveikatos ministerijos licencijos verstis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo praktika. Pacientai chirurgus apibūdina kaip aukščiausio profesionalumo lygį pasiekusius specialistus, labai supratingas, tvirtas bei rūpestingas asmenybes. Plastinės chirurgijos centro chirurgai  pirmieji  Baltijos šalyse 1997 metais pradėjo naudoti endoskopinę techniką veido estetinėms operacijoms. Šiuo metu klinikoje moderniai įrengtos dvi operacinės, tarp kurių ir vienintelė Pabaltijyje dualinės endoskopinės chirurgijos operacinė. Beje mūsų centre sudarytos puikios  sąlygos ne tik operuoti bei  gydyti, bet ir perduoti žinias  jauniems specialistams. Šiuo tikslu įrengta konferencijų salė, kurioje demonstruojamos mokomosios operacijos tiesiogiai iš operacinės.  Jaukiose pooperacinės slaugos palatose jausitės kaip namuose, jose įrengta moderni budinčio personalo iškvietimo sistema, autonominio šildymo ir kondicionavo sistema. Pacientai patiekalus gali užsisakyti iš specialaus meniu. Lankytojams įrengta patogi, nemokama automobilių parkavimo aikštelė.

 

Informacija

Kauno plastinės chirurgijos centras
Kategorija Gydymo įstaigos
Patalpinta Pirmadienis, Lapkričio 15th, 2010

Leave a Comment

Komentuoti