Kelionės po Lietuvą bei užsienio šalis, pažintinės kelionės autobusu, savaitgalio, verslo kelionės

www.ingridatours.lt – kelionių  ekspertai, leisiantįs pažinti ne tik gražiausius Lietuvos bei kitų šalių gamtos bei istorinius paminklus, bet ir supažindins su kultūrinėmis, kulinarinėmis ir edukacinėmis subtilybėmis. Patikėkite savo kelionių maršrutą profesionalams ir mėgaukitės kelionės akimirkomis, nepatiriant jokio streso. 

www.ingridatours.lt organizuojamos kelionės: kelionės po Lietuvą, kelionės autobusu, savaitgalio kelionės, ekskursijos, verslo kelionės, kelionės į užsienį, vienos dienos kelionės ir dar daugiau! 

Pažinkite Lietuvą su smagia kompanija išvykę į kelionę autobusu, leiskitės į trumpą nuotykį – savaitgalio kelionės metu, leiskitės i skonių kelionę, pasirinkę degustacinę kelionę ar pažinkite didžius Lietuvos miestus, lydimi profesionalių gidų, ekskursijos metu. 

O gal domina verslo kelionės, kurių metu su savo kolegomis norisi įdomiai ir prasmingai praleisti laiką? Ir čia mes jums galime padėti, suorganizuodami įsimintiną pramoginę, degustacinę, gamtinę, edukacinę ar pažintinę kelionę, skirtą kolektyvams. 

Patikėkite kelionių organizavimą profesionalams – ir Jums beliks tik mėgautis pažinimo vaisiais. 

Užsukite į www.ingridatours.lt ir susiplanuokite prasmingas atostogas ar trumpas išvykas, leisiančias pabėgti nuo rutinos. 

Pažinkime Lietuvą drauge! 

Informacija

Kelionės po Lietuvą bei užsienio šalis, pažintinės kelionės autobusu, savaitgalio, verslo kelionės
Patalpinta Trečiadienis, Gegužės 19th, 2021

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.