Konservavimo priemonės

 

Kaip žinome, reikia konservuoti pakaitinus stiklainius aukštoje temperatūroje, taip jie pasterizuojami ir paruošiami konservavimui. “Leifheit” stiklainiai ne tik estetiškai atrodo, užima ne daug vietos, bet ir galima kaitinti orkaitėje iki 175°C arba karštame vandenyje 100 °C. Dažnai šeimininkė būna nepatenkinta ne iki galo užsisukančiais, nepatvariais dangteliais. “Leifheit” dangteliai pagaminti iš nerūdijančio plieno, ypač gerai užsitvirtina. Tad galėsite užkonservuotus stiklainius ilgam palikti šaltuose sandeliukuose ar rūsiuose.

http://www.gerduva.lt/vysniu-kauliuku-isemejas  Gardi uogienė būna padėta beveik  ant kiekvienos šeimos stalo. Tačiau jos gamyba, virimas atima nemažai laiko bei pastangų. Viena iš alternatyvų ilgam ir nuobodžiam kauliukų išėmimui -  vyšnių kauliukų išemėjas. Aštri geležtė puikiai išstums kauliuką ir atskirs nuo vyšnių. Per valandą išimsite kauliukų iš ~12 kg vyšnių! Uogienes, konservuotas daržoves lengvai atidarysite multifunkciniu atidarytuvu. Manome, jog šis nepamainomas pagalbininkas turėtų būti kiekviename virtuvės stalčiuje. Atidarytuvas atidaro bet kokį stiklainį ar butelį iki 10 cm diametro.

Daug laiko užimantis daržovių pjaustymas, jų smulkinimas priverčia šeimininkes ilgai užsibūti virtuvėje. Puiki alternatyva virtuvės kombainui, sutaupanti Jūsų brangų laiką – daržovių smulkintuvas. Lengvai smulkina keliais dydžiais. Galima smulkinti vaisius, daržoves, žoleles. Papildomas mechanizmas – plaktuvas – plaka grietinėlę ar grietinę, taip pat ir daržovių padažus. Konservuotų daržovių sėkmė priklauso nuo paruošto marinato. Jūsų užaugintos ar iš močiutės sodo parsineštos prieskoninės žolelės visada pranoks pirktinį prieskonių mišinį. Pasirūpinkite lengvu  malimu  su “Leifheit” prieskoninių žolelių malūnėliu! Salotas, špinatus, galiausiai vaisius prieš vartojimą būtina gerai nuplauti bei nusausinti.  Salotų džiovyklė pagelbės kasdieninėje virtuvės ruošoje. Išdžiovintos salotos laikomos džiovyklės dubenyje ir sandariai uždengtos dangčiu ilgai išliks šviežios.

Auksinių taisyklių konservavimui turi kiekviena namų šeimininkė. Gaminimo, sandarinimo būdai – individualūs. Tačiau norėdami palengvinti Jūsų konservavimo darbus, siūlome platų konservavimo ir virtuvės įrankių asortimentą. Ruoškitės žiemai jau dabar.

“Gerduva” – geriausia Jūsų pagalbininkė buityje!

Informacija

Konservavimo priemonės
Kategorija El.parduotuvės
Patalpinta Pirmadienis, Birželio 8th, 2015

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.