Lesiai 365 – Elektroninė lęšių parduotuvė

Internetinė parduotuvė Lesiai365.lt – geriausias Jūsų akių draugas! Šioje parduotuvėje rasite viską, ko tik gali prireikti akims: kontaktinių lęšių besiskundžiantiems regėjimu ir spalvotų lęšių norintiems pakeisti įvaizdį, akių lašų, tirpalų. Platus kokybiškos produkcijos asortimentas yra pagrindinis firmos privalumas. Be to, perkant prekių už daugiau nei 70Lt, jų pristatymas Jums nieko nekainuos! O iš ko gi galite rinktis?

Kontaktiniai lęšiaiLesiai365.lt siūlo vienadienius, dvisavaitinius, mėnesinius, trijų mėnesių, spalvotus ir astigmatinius lęšius. Kokios trukmės lęšius rinktis, priklauso tik nuo Jūsų poreikių. Spalvoti lęšiai gaminami su dioptrijomis ir be jų, todėl juos gali rinktis tiek turintys problemų su regėjimu, tiek ir puikiai matantys žmonės. Čia rasite ir platų pasirinkimą astigmatinių lęšių, kuriuos galėsite užsisakyti individualiai.

Akių lašai. Dažnai dėl netinkamos priežiūros, ilgo darbo prie kompiuterio, prastų oro sąlygų ar kontaktinių lęšių nešiojimo akys išsausėja, tampa sudirgusios, dažnai ašaroja. Lesiai365.lt siūlo platų pasirinkimą akių lašų, kurie padės pašalinti visus nemalonius simptomus ir nuraminti akis.

Tirpalai. Akys – jautriausias organizmo organas. Štai kodėl būtina kontaktinius lašus kasdien valyti – taip pašalinama iki 90% bakterijų, kurios būna įvairių uždegimų ir akių ligų priežastimi. Naudokite kontaktinių lęšių tipalus, kad apsaugotumėte savo akis.

Lesiai365.lt – turėkite gražias ir sveikas akis!

Informacija

Lesiai 365 – Elektroninė lęšių parduotuvė
Kategorija El.parduotuvės
Patalpinta Pirmadienis, Vasario 20th, 2012

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.