Masazuokliai internetu pigiau

„Futsa Pro 2-in-1″ kojų masažuoklis turi turi 3 greičių lygius, todėl lengvai galite pasirinkti didesnio ar mažesnio intensyvumo masažą jūsų kojoms. Infraraudonųjų spindulių šilumos funkcija padidina masažo efektyvumą ir priklausomai nuo savo poreikių, galite kaitalioti kojų masažo terapiją su ir/ar be infraraudonųjų spindulių teikiamos šilumos šilumos.

 

Kaip žinoma, apatinės kūno dalies masažas galūnių srityje ne tik atpalaiduoja, tačiau taip pat  ir aktyvina organizmo mikrocirkuliaciją sukurdamas teigiamo slėgio spaudimą pėdų srityje. Šis elektrinis masažuoklis yra kompaktiškas, minkšto ir lengvai valomo audinio, todėl jį lengva transportuoti, laikyti namuose jums patogioje vietoje. Masažuoklis yra pagamintas iš tvarios audinio medžiagos, yra malonus laikyti arti kūno odos, todėl galite pamiršti nemalonų masažą. Lengvai naudojamas su automatiniu išjungimu, masažuoklis užtikrins efektyvų ir paprastą naudojimą kiekvienam.

Universalus „Futsa Pro 2-in-1“ kojų masažuoklis – tai šiluminis masažuoklis, pasižymintis ergonomišku ir daugiafunkciniu dizainu. Masažinis prietaisas pėdoms suteikia malonų ir atpalaiduojantį jausmą, leidžia pajausti pilną atsipalaidavimą kojoms po įtemptos darbo dienos. Masažuoklis yra specialiai pritaikytas profesionaliam pėdų masažui, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas kitų kūno sričių masažui (kaklo, juosmens, kojų, nugaros srityse) kaip masažinė pagalvėlė. Viršutinė masažuoklio dalis, leidžianti įtaisyti pavargusias ir apsunkintas įtampos kojas, yra nuimama – joje yra užtrauktukas, todėl masažuoklį yra nesunku „transformuoti ir naudoti kaip daugiapakopę masažo pagalvę. Prietaisas turi 8 besisukančias galvutes ir tris  rankiniu būdu valdomus stiprumo lygius. Kojų masažas su „Futsa Pro 2-in-1“ yra pagrįstas dviejų masažinių galvučių dvikrypčiais judesiais – yra sukuriamas giluminis pėdų masažas tarsi tikro masažuotojo – profesionalo rankomis! Giluminis spaudimo ir minkymo efektas leidžia atpalaiduoti įtemptą vidinį pėdos skliautą ir visą apatinę blauzdos dalį kartu su kulkšnimi.

Masažuoklio privalumai:

  • Masažuoklis atlieka profesionalų masažą pėdomsblauzdoms ar nugarai su trijų besisukančių galvučių pagalba
  • Pasižymi patogiu ir greitu valdymu su infraraudonųjų spindulių funkcija
  • Automatinis 15 minučių trukmės seansas leidžia pilnai atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos
  • Reguliuojamas greitis ir šildymo funkcija
  • Lengvas, patogus transportuoti
  • Nuimama viršutinė masažuoklio dalis leidžia „Futsa Pro 2-in-1“ naudoti kaip masažinę pagalvėlę kitose kūno srityse https://masazuokliai24.lt/

Informacija

Masazuokliai internetu pigiau
Kategorija Masažas
Patalpinta Antradienis, Kovo 15th, 2022

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.