MobileShop

KOKYBIŠKOS KONSULTACIJOS - Išmanieji įrenginiai mūsų darbas, hobis ir didžiulė aistra! Mes domimės, sekame naujausią informaciją, kasmet lankomės didžiausiose Europos technologijų parodose (Cebit, IFA, Mobile World Congress ir kitose). Pasirodžius naujam mobiliam technologijos stebuklui mūsų akys dega nemažiau nei Jūsų!

 

MODERNU - Elektroninėje parduotuvėje mobileshop.lt yra įdiegta moderni sistema, kurios dėka, Jūs galite lengvai palyginti dominančius išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių modelius, išsirinkti geriausią ir labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį įrenginį. Mums svarbu ne tik parduoti, bet ir patarti bei padėti išsirinkti tinkamiausią įrenginį.

 

KAINOS - Mes rūpinamės savo pirkėjais ir stengiamės pasiūlyti teisingas kainas. Šalia modernių sprendimų, kvalifikuotos konsultacijos ir patarimų, internetinėje parduotuvėje mobileshop.lt visuomet rasite konkurencingas kainas.

 

GARANTIJA - Pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet gausite naują, legaliais būdais į Lietuvą atvežtą įrenginį. Visiems įrenginiams suteikiama oficiali 24 mėn. gamintojo garantija, tad net prekei sugedus pasirūpinsime operatyviu jos remontu.

 

LEGALU - Kiekvienam įrenginiui, priedui ar kitai prekei išrašome sąskaitą faktūrą. Mes už legalų verslą!

Informacija

MobileShop
Kategorija El.parduotuvės
Patalpinta Trečiadienis, Rugpjūčio 21st, 2013

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.