Naujas būdas mesti rukyti – Quik Quit

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:”";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin-top:0cm;
mso-para-margin-right:0cm;
mso-para-margin-bottom:10.0pt;
mso-para-margin-left:0cm;
line-height:115%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,”sans-serif”;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;
mso-fareast-theme-font:minor-fareast;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

Tvirti rūkymo gniaužtai – ką daryti?

Dažnas dabartinės visuomenės gyventojas yra bent vieną kartą išbandęs cigaretės „malonumą“ ir tikrai ne vienas ir ne du iš jų tapo priklausomais, niekaip negalėdami atsikratyti šio žalingo įpročio. Būtent jiems yra siūlomi patys įvairiausi variantai, padedantys mesti rūkyti iki kol tai tampa per vėlu. Dažniausiai rūkančiajam yra sunku apsispręsti nuo ko pradėti dėl kelių priežasčių, tačiau viena iš pagrindinių – nusiteikimas. Jokie vaistai ar metodai rūkančiajam nepagelbės jeigu jis pats nebus  pasirengęs kovoti su šiuo žalingu įpročiu ir visiškai jo atsisakyti. Tik tuomet galima kibti į gydymo paieškas, metodus ir produktus. Svarbiausia yra tai, kad netinkamai pasirinkus gydimo metodą ir nusivylus jo žadėtais, tačiau nepasiektais rezultatais, žmogus nepultų į neviltį ir vėl nesigriebtų cigarečių, todėl yra būtina žinoti apie pačias geriausias ir efektyviausias priemones kovai su rūkymu.

Pasižadėkite sau

Kaip jau minėjome, rūkančiojo pasižadėjimas artimiesiems ar mylimam žmogui yra visiškai bevertis, jeigu už kampo jis slapta ir toliau rūkys, todėl yra ypač svarbu į šį reikalą pažvelgti ypač rimtai, kadangi kalba eina apie sužalotą organizmą ir jo ateitį. Tik siekdami gero sau jūs galite pasiekti norimo rezultato, mat žmogaus užsispyrimas yra viena iš stipriausių individo savybių, galinčių jį priversti padaryti ir iškęsti beveik viską. Todėl specialistai primygtinai reikalauja prieš pradedant gydimą rimtai nusiteikti ir būti visapusiškai pasiruošusiems.

Tausokite save! 

Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu visa vartojama produkcija yra pilna nenatūralių priedų ir kenksmingų pakaitalų, yra stengiamasi, kad bent su gydymu susiję preparatai žmogaus organizmui duotų kažką natūralaus ir tikro, o ne „prikimštų“ jį sintetika ir neaiškios kilmės sudėtimi. Tokius tikslus siekia įgyvendinti preparatų gamintojai, kurie ne tik nori, kad jūs mestumėte rūkyti, tačiau ir atstatytumėte normalią organizmo būklę. Vienas iš tokių preparatų – „Quik Quit“, kuris savo ruožtu ne tik išgydo nepataisomus „rūkorius“, tačiau ir išvalo organizmą nuo visų susikaupusių kenksmingų medžiagų. Metantiems rūkyti šis žingsnis yra itin svarbus, mat vėl patyrus nuostabios savijautos malonumus retas norės sugrįžti prie rūkymo sukeliamo diskomforto. Tad šio augalinės kilmės preparato „Quik Quit“ dėka patirti pojūčiai ir pasiekti rezultatai be viso to dar ir tausos vartotojo organizmą!

Nepasitikiu tabletėmis!

Statistiškai įrodyta, kad beveik pusė rūkančiųjų visiškai nepasitiki tabletėmis, kurios turėtų išlaisvinti juos iš rūkymo gniaužtų. Toks stereotipas nėra iš piršto laužtas, mat kiekviena tabletė, kiekvienas sintetikos gabalėlis žmogaus organizme sukelia tam tikrus šalutinius pojūčius. Tuo tarpu augalinės kilmės preparatas „Quik Quit“ neturi jokių šalutinių poveikių! Šio preparato vartojimas nereikalauja nei vandens, kuriame reiktų tirpinti miltelius, nei odos lopinėlio, ant kurio reikėtų klijuoti keistus „anti – rūkymo“ pleistrus. Viskas, ko reikia, tai į jūsų kasdienybę įnešti kelis lašelius pagalbos. Net nepastebėsite, kaip šie keli lašeliai kiekvieno rūkymo metu jus vis tolins nuo šio žalingo įpročio ir jau po pirmos savaitės noras rūkyti sumažės iki minimalaus arba visiškai pasitrauks iš jūsų gyvenimo!

Informacija

Naujas būdas mesti rukyti – Quik Quit
Patalpinta Penktadienis, Kovo 22nd, 2013

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.