Nešiojamųjų kompiuterių servisas

Nešiojamųjų kompiuterių remontas: gedimų nustatymas, remontas; ekranų remontas, keitimas (sudaužytų, suskilusių); sulietų kompiuterių valymas, remontas; programinės įrangos sutrikimų šalinimas; nešiojamųjų kompiuterių baterijų atnaujinimas; neveikiančių kompiuterių supirkimas. Stacionarių kompiuterių remontas: gedimų nustatymas, remontas; programinės įrangos sutrikimų šalinimas; kompiuterio atnaujinimo paslaugos.

notebookservis.lt – tai specializuotas nešiojamųjų kompiuterių servisas. Atliekame visus nešiojamųjų kompiuterių remonto darbus. Keičiame ekranus, klaviatūras, remontuojame pagrindinių plokščių gedimus.

Neapsiribojame vien nešiojamųjų kompiuterių remontu. Šiuo metu galime pasiūlyti ir stacionarių kompiuterių remonto paslaugas. Taip pat remontuojame foto-video kameras.

Mūsų komandoje dirba didelę patirtį turintys meistrai, kurie jau ne vienerius metus užsiima nešiojamųjų ir stacionarių kompiuterių remontu, remontuoja foto-video kameras. Mūsų meistrai žinias gilina ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Remontui naudojama profesionali įranga.

Informacija

Nešiojamųjų kompiuterių servisas
Kategorija Problemos, pagalba
Patalpinta Pirmadienis, Lapkričio 29th, 2010

Leave a Comment

Komentuoti