Paminklai kapų tvarkymas

http://www.kapavieciuprojektai.lt

Kapo tvarkymas, paminklo pasirinkimas, kapų tvarkymas labai asmeniškas reikalas. Kapų tvarkymo pavyždžių galima rasti www.kapavieciuprojektai.lt

Paminklai gaminami pagal projektą, o jei jo neturite, galima antkapius išsirinkti iš jau pagamintų antkapinių paminklų. Visi paminklai pas mus parduodami su neribota garantija. Antkapius galima išsirinkti iš įvairių akmens rūšių. Naujos kapavietės tvarkymas dažniausiai atliekamas statant paminklą, bei pilnai įrengiant, arba dalinai.

Visus kapu tvarkymo darbus atliekame Vilniuje , Vilniaus rajone. Reikiant galime vykti ir visoje Lietuvoje. Kapo tvarkymo darbai ir paminklų statymas atliekamas visus metus. Daugiausiai turime darbo, stotome paminklus kapinėse pavasarį, vasarą, bei rudenį. Yra nusistovėjusi tokia nuomonė, kad antkapiniai paminklai statomi praėjus metams po vėlionio mirties. Tai dažniausiai daroma pagal nusistovėjusius papročius. Bet pastebima, kad žmonės užsako kapo tvarkymo paslaugas praėjus mėnesiui ar kelies po artimojo mirties.

Kapų plokštės būna įvairių matmenų. Iš įvairių rūšių akmes granito. Karel (kareliškas akmuo) juodas aukščiausios kokybės granitas, aukščiausias atsparumas trinčiai. Naudojamas kapinėse įrengiant naujas kapavietes, tvarkant senus kapus. Šis akmuo dera beveik prie visų antkapinių painklų. Aurora (suomiškas akmuo) margas, rausvos ir tamsaus atspalvio granitas itin aukštos kokybės, dėl jo margaus paviršio pasižymintis aukščiausio atsparumo  klase. Paminklai bei granito plokštės gaminamos iš šių akmenų yra ilgaamžiai.

Informacija

Paminklai kapų tvarkymas
Kategorija Paslaugos
Patalpinta Pirmadienis, Gruodžio 28th, 2015

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.