Perkraustymo paslaugos

Gali būti keletas Jūsų asmeninių daiktų perkraustymo variantų:

 Perkraustymo paslaugos

1, Daiktus perkraustome klasikine schema, kuri vadinasi „nuo durų iki durų“. Tai pilnas paslaugų paketas: baldų išrinkimas, supakavimas, pakrovimas, transportavimas, iškrovimas, išpakavimas, surinkimas, baldų ir kitų Jūsų asmeninių daiktų pastatymas į vietas. Po kraustymo, likusios pakavimo medžiagos ir šiukšlės surenkamos ir išvežamos. Šis perkraustymo variantas yra brangiausias, tačiau Jums sukeliantis mažiausiai rūpesčių.

 

2. Savo daiktus Jūs susipakuojate patys, išardote baldus. Mūsų darbas – daiktus sukrauti i automobilį, pervežti į naują vietą, iškrauti ir sunešti į vidų. Išsipakuoti daiktus, surinkti baldus, sustatyti viską į vietas ir išsivežti šiukšles Jūs turėsite patys.

 

3.Savo daiktus susipakuojate, išardote baldus, pakraunate į automobilį, išsikraunate naujoje vietoje, susinešate patys. Perkraustymo kompanija Jums pateikia tik automobilį persikraustymui.

 

Mes turime tik vieną prašymą - rezervuokite vietas, kad galėtume priparkuoti perkraustymo kompanijos automobilį kuo arčiau pasikrovimo ir išsikrovimo vietų. Nuo to priklauso perkraustymo laikas. Visa kita – padarysime mes.

Informacija

Perkraustymo paslaugos
Kategorija Paslaugos
Patalpinta Antradienis, Gegužės 6th, 2014

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.