Prabangūs plaukai

Prabangusplaukai.lt – tai plaukų studija, kurioje siūlomas plaukų priauginimas, plaukai priauginimui: plaukų sruogos su keratino kapsule, plaukų juostelės ir sveriami plaukai gramais be tvirtinimo elementų. O taip pat natūralūs plaukų tresai (prisegami plaukai). 

Su prabangusplaukai.lt Jūsų priauginti plaukai visada atrodys natūraliai ir nepriekaištingai, kadangi plaukai priauginimui iš prabangusplaukai.lt yra:

1. Labai aukštos kokybės natūralūs žmogaus plaukai

2. Plaukų galiukai sveiki ir neištrupėję

3. Plaukai NĖRA dengti silikonu

4. Plaukų nešiojimo terminas NERIBOTAS

Įsigyjant plaukus iš prabangusplaukai.lt yra įmanomas Jūsų mėgstamiausias plaukų priauginimas, kadangi plaukus galėsite įsigyti su įvairiais tvirtinimo elementais. 

prabangusplaukai.lt siūlomos plaukų sruogos, plaukų juostelės ar sveriami plaukai gramais, be tvirtinimo elementų. Plaukų ilgis nuo 40 iki 85 cm. Virš 40 spalvų.

Tresai iš prabangusplaukai.lt, taip pat, NĖRA dengti silikonu ar kitaip chemiškai apdoroti, todėl  jų nešiojimo terminas NERIBOTAS. 

Prisegami plaukų tresai gali būti dažomi. Jų ilgis nuo 40 iki 85 cm. Dėl išskirtinės gaminimo technologijos ir aukštos plaukų kokybės prisegami plaukai iš prabangusplaukai.lt yra nešiojami ilgus metus. Tresų kiekis yra ribotas!

Panešiojusios plaukus iš prabangusplaukai.lt niekada nebenorėsite kitų. Garantuojame! 

Maloniai kviečiame apsilankyti www.prabangusplaukai.lt interneto svetainėje. Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime geriausius plaukus Lietuvoje. 

Grožio salonams ir plaukų priauginimo meistrams taikomos didelės NUOLAIDOS.

Kontaktai: +370 610 16861

info@prabangusplaukai.lt

Informacija

Prabangūs plaukai
Kategorija Grožio salonai
Patalpinta Ketvirtadienis, Rugsėjo 21st, 2017

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.