Prekyba automobilinių trubinomis, variklių dalimis.

Kompanija veiklą vykdo nuo 1998 metų. Veiklos pradžia prasidėjo nuo naudotų variklių galvučių prekybos, galvučių tikrinimo, naudotų variklių detalių pardavimo.
Nuo 2009 metų esame TURBOOST atstovai Kaune (turbinos-turbokompresoriai, turbinų remontas, diagnostika, pardavimas). Glaudus bendradarbiavimas leidžia klientui greitai pasiūlyti sprendimą. Automobilių turbinų-turbokompresorių gedimus diagnozuojame, remontuojame, parduodame naujas arba pilnai restauruotas. Suteikiame garantijas.
Internetinė svetainė autokolegos.lt veiklą pradėjo 2014 metų birželio mėnesį ir iš karto sulaukė gausaus klientų srauto. Didelio susidomėjimo sulaukusi svetainė nuolatos tobulinama ir plečiamas automobilių detalių asortimentas.
Šiuo metu mūsų veikla yra prekyba naujomis ir naudotomis automobilių variklių dalimis ir turbinomis. Bendradarbiaudami ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio dalių gamintojais, nuolatos stengiamės plėsti savo veiklą ir tiekėjų ratą. Budami savo srities profesonalai tikimės, kad pasitikėsite mūsų ilgamete patirtimi ir profesionalumu, sieksime gerų verslo sprendimų ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo.

Informacija

Prekyba automobilinių trubinomis, variklių dalimis.
Patalpinta Pirmadienis, Sausio 2nd, 2017

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.