Psichologas Kaune

Dažnai yra sakoma, žmogus kreipiasi į psichologą, nes turi „problemų“. Ką tai reiškia? Problema – tai yra klausimas arba uždavinys. Vadinasi, žmogus turi uždavinį, kurį pačiam išspręsti sunku, todėl ir ieško pagalbos. Vidiniai uždaviniai išsisprendžia savaime, kai pilnai pamatoma ir suvokiama uždavinio sąlyga. Uždavinio sąlyga -  esu aš pats ir mane supantis pasaulis.

Pagrindinis psichologijos klausimas yra: kodėl žmogus mąsto, jaučiasi ir elgiasi būtent taip, kaip jis mąsto, jaučiasi ir elgiasi? Užduodami šį klausimą kitiems, stengiamės juos suprasti. Sugebėdami į ji atsakyti patys, geriau suprantame save. Radę atsakymus, galime rinktis, kaip mąstyti, jaustis ir elgtis.

Esu čia tam, kad padėčiau Jums susitikti su savimi. Padėčiau suvokti savo norus, pojūčius, mintis. Kai priartėji prie savęs, keičiasi ir santykiai su kitais. Pasijunti laisvas rinktis, pajėgus priimti gyvenimo sunkumus ir juos įveikti.

Terapinejė erdvėje užtikrinama saugi aplinka, kurioje gali būti savimi. Yra sakoma, kad žmogaus gyvenimas įgauna prasmę tuomet, kai bent vienas žmogus gali jį suprasti. Tam aš ir esu čia.

Informacija

Psichologas Kaune
Patalpinta Antradienis, Sausio 11th, 2011

Leave a Comment

Komentuoti