Rankų darbo muilas ir kitos vonios kambario prekės

Natūralus rankų darbo muilas, Vonios druskos burbulai/širdutės, natūralus kietas šampūnas, eteriniai aliejai, silikoninės kepimo formelės, sienų lipdukai ir t.t.

 

*Kuo daugiau pirksi tuo pigiau įsigysi prekių ir pardavęs uždirbsi daugiau.

 

Jau greitai ir mažmeninėje prekyboje:

www.pirkimas.com – internetinė parduotuvė, kuri Jums gali pasiūlyti natūralių rankų darbo produktų. Jums siūlome geriausiomis kainomis Natūralų rankų darbo muilą. Yra daugiau kaip 40 rūšių muilų. Yra tokios kategorijos: Natūralus rankų darbo muilas,  Aromatinis rankų darbo muilas, Natūralus rankų darbo muilas su natūralia plaušine, Natūralus rankų darbo muilas  su alyvuogių aliejumi, SPA muilas.

Taip pat Jums galime pasiūlyti Burbuliuojančius vonios druskos burbulus (net po 180 gr.) ir širdutes (po 70gr.) bei suflė į vonią.Vonios druskos burbulai puikiai drėkina ir maitina odą, suteikia jai elastingumo bei stabdo odos senėjimo procesą.

Siūlome ir natūralų kietą šampūną. Kietojo šampūno gamybos pagrindas yra aukščiausios rūšies augalų aliejus. Šis šampūnas puikiai putoja ir natūraliai kondicionuoja plaukus

Galite įsigyti ir eterinių aliejų.

Sienų lipdukai. Lipdukai tinka įvairių kambarių sienoms dekoruoti ir atnaujinti interjerą, suteikiant jam stilingumo, individualumo bei išskirtinumo

Kuo daugiau pirksite tuo mažiau mokėsite. Dėl didesnių kiekių ir kainų katalogų rašykite į el. paštą info@pirkimas.com

 

Kontaktai:
El.p.: info@pirkimas.com arba gv111gv@gmail.com
Tel.: +37064687522
WEB:
www.pirkimas.com

Informacija

Rankų darbo muilas ir kitos vonios kambario prekės

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.