Rožių alėja

Rožių alėja

- Intymaus gyvenimo ir higienos problemų konsultavimo centras
AB “Rožių Alėjos” “Intymaus gyvenimo ir higienos problemų konsultavimo ir gydymo centras” – tai pirmasis seksualinės sveikatos medicinos centras Lietuvos Respublikoje, įkurtas 1993 m. balandžio 1 d. Pirmuosius pacientus centras priėmė 1994 m. rudenį, vadovaujant Nusipelniusio Lietuvos gydytojo, neurologo, šeimos santykių specialisto Česlovo Grizicko.

Centre konsultuoja aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ir seksualinės sveikatos specialistai, praėję kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimosi kursus pas geriausius Rusijos, Lenkijos, Čekijos, Suomijos, Anglijos specialistus.

Nuo 1995 metų visi centro konsultantai kasmet tobulina savo žinias Varšuvos “Seksologijos ir patologijos gydytojų kvalifikacijos kėlimo centre”, vadovaujamame seksologijos profesoriaus K.Imelinskio. 1995 metais medicinos centro vadovui Anatolijui Gainovskiui tapus Pasaulinės Seksologų Asociacijos (World Association of Sexology) ir Lietuvos šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos nariu, centras pradėjo gauti pasaulinę periodinę literatūrą seksologijos tematika, metodines rekomendacijas ir paskutinių mokslinių pasiekimų bei tyrimų medžiagą lytiniu būdu plintančių ligų ir AIDS, šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos srityje. Centre įkurta bibliovideoteka.

Centro konsultantai periodiškai dirba su respublikos laikraščiais ir žurnalais: “Lietuvos Rytas”, “Respublika”, “Vyras ir Moteris”, “Panelė (sex-failai)”, “Ieva”, “Ji” ir kt.

“Intymaus gyvenimo ir higienos problemų konsultavimo ir gydymo centre” per metus konsultuojami ir profesionaliai gydomi iki tūkstančio pacientų iš Lietuvos ir Europos šalių.

Informacija

Rožių alėja
Kategorija Gydymo įstaigos
Patalpinta Pirmadienis, Lapkričio 15th, 2010

Leave a Comment

Komentuoti