Sandėliavimo stelažai

Šie stelažai skirti sandėliuoti rankomis pakraunamiems daiktams, jie tinka tiek buitiniam, tiek profesionaliam naudojimui. Stelažai yra atsparūs mechaniniam poveikiui, rūdims ir cheminėms medžiagoms, nes yra cinkuoti, bei padengti skaidriu grunto sluoksniu, todėl ypač gerai tinka naudoti požeminių parkingų patalpose, sandėliuose, rūsiuose ar kitose patalpose, kuriose dažnai būna drėgna ir vėsu.
Stelažai yra itin lengvi ir atlaiko dideles apkrovas (pvz., 50 cm gylio ir 120 cm ilgio lentyna atlaiko net iki 205 kg apkrovą). Stelažų konstrukcija yra stabili, be to, papildomam standumui užtikrinti, ją lengvai galima pritvirtinti prie sienos ar grindinio. Dėl stabilios konstrukcijos ir aštrių briaunų nebuvimo stelažai yra saugūs net ir Jūsų vaikams.
Stelažai ne tik saugūs bet ir paprasti naudoti – stelažai surenkami kaip konstruktorius be varžtų ir specialių įrankių, jie lengvai išrenkami ir transportuojami, todėl juos galima panaudoti naujose patalpose. Naudojant specialius priedus stelažai tinkami naudoti bet kokiems daiktams nuo padangų sandėliavimo iki rūbų kabinimo, nuo bulvių ar obuolių laikymo iki knygų ar dokumentų segtuvų archyvavimo.

Informacija

Sandėliavimo stelažai
Kategorija Statyba
Patalpinta Trečiadienis, Sausio 2nd, 2013

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.