Santechnikos darbai

Neišnaudota nemokama energija

Saulės energija neužšalusioje žemėje kaupiama kasdien. Pavasario – rudens metu prikaupiama energijos, kurios užtenka šildyti pastatams net ir atšiauriausiomis žiemomis. Šiuo metu pasaulyje šilumos siurbliai naudojami daugiau nei trisdešimtyje šalių, instaliuota daugiau nei pusantro milijono vienetų, metinis augimas siekia apie 24%. Šiandien mes Jums norime pasiūlyti išnaudoti šią nemokamą energiją.

Geoterminis šildymas – pigu, ekologiška ir patogu

Šilumos siurbliai nėra nauja technologija. Skandinavijos šalyse šio tipo šildymo sistemos naudojamos jau kelis dešimtmečius. Todėl mes galime pasiūlyti praktikoje išbandytas ir daug metų tobulintas veiksmingas geoterminio šildymo sistemas.

Kodėl tai pigu? Naujos kartos siurbliai yra itin efektyvūs. Atlikus realius bandymus sumontuotose sistemose nustatyta, kad geoterminio šildymo sistemų transformacijos koeficientas siekia 3-5. Tai reiškia, kad sunaudojus 1kWh elektros energijos yra pagaminama 3-5 kWh šiluminės energijos. Taip pat šilumos siurblių gamintojų pateikiamoje informacijoje teigiama, kad šildymo sąskaitas galima sumažinti net 80%!

Kodėl tai ekologiška? Šilumos siurbliai visiškai nedaro įtakos aplinkai. Tai uždaros sistemos, kuriose cirkuliuojantis neužšąlantis skystis, kuris absorbuoja žemėje sukauptą saulės energiją ir ją paverčią naudinga šilumine energiją. Tai gi įrengus geoterminio šildymo sistemą ne tik bus ženkliai sumažinta CO2 emisija, bet tuo pačiu patalpų šildymui naudojamas atsinaujinantis energijos šaltinis.

Kodėl tai patogu? Vienas iš šio tipo šildymo sistemų privalumų – nereikalingos papildomos patalpos kuro sandėliavimui. Itin patogus įrangos valdymas suteikia galimybes sudaryti šildymo, karšto vandens ruošimo ar vėdinimo grafikus – tai leidžia dar labiau sumažinti energijos suvartojimą. Taip pat patogi sąsaja su vartotoju nesukels jokių nepatogumų, o patys siurbliai veikia taip tyliai, kad Jūs net suabejosite ar jie veikia.

Mes, UAB „Donasta“, jau dešimt metų patirtį turinti įmonė, specializuojamės pastatų inžinerinių sistemų montavimo srityje. Mūsų paslagos apima pastatų vidaus šildymo, vandentiekio-kanalizacijos, geoterminės energijos sritis. Daugiametė patirtis leidžia užtikrinti maksimalų sistemų efektyvumą ir kokybę.

Jei norite gauti konsultaciją dėl geoterminio šildymo įrengimo ir gauti projektinį pasiūlymą susisiekite su mumis!

Informacija

Santechnikos darbai
Patalpinta Pirmadienis, Spalio 29th, 2018

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.