Sodo nameliai, sandeliukai, pavesines, pirtys, rastiniai namai

ABO namas vykdo aiškią kainų politiką. Mūsų kataloge esantysstatiniai yra įkainoti. Kiekvienas statinys turi savo standartizuotą aprašymą, kuMes kuriame tokius rąstinius namus, sodo namelius, pirtis, pavėsines, terasas, medinius garažus, medines automoriame aiškiai atsispindi ką įsigysite už pateiktą kainą, bei kiek kainuos jos pristatymas.

ABO komandoje dirba patyrę projektuotojai, tad mūsų standartai atitinka ergonomikos principus. Kitaip nei konkurentai, mes nesuinteresuoti mažinti statinių proporcijų tam, kad sutaupytyme klientų sąskaita. Mes kuriame tokius statinius, kad būtų patogu jais naudotis.

ABO – tai kokybiško produkto ženklas. Mes atsižvelgiame į vyraujančias tokių tipų statinių tendencijas ir kiekvieną dieną kuriame naujus, komfortabilius produktus. 

ABO projektuotojai siūlo ne tik savo rąstinius namus, sodo namelius, pirtis, pavėsines, terasas, medinius garažus, medines automobilių stogines, kitus statinius, bet ir padeda įgyvendinti Jūsų idėjas – Jums tereikia susisiekti su mumis.

Informacija

Sodo nameliai, sandeliukai, pavesines, pirtys, rastiniai namai
Kategorija Statyba
Patalpinta Penktadienis, Liepos 15th, 2011

Leave a Comment

Komentuoti