Sodyba Klaipedos

Sodyba „Brastadvaris“

Netoli Klaipėdos, Minijos upės regioniniame parke duris atvėrė provanso stliaus sodyba – “Brastadvaris” . Sodyba įsikūrusi jaukiame Lankupių kaimelyje Priekules sen. , kuris driekiasi palei Minijos upės krantą. Čia yra veikiantis vokiškas peščiųjų tiltas per Minijos upę, šalia įteka upė Veiviržas ir Vilhelmo kanalas su šliužais, kurių pažiūrėti veržiasi daugelis atvykstančiųjų.

Sodyba “Brastadvaris” užima 76a. plotą. Joje rekonstruoti du nauji pastatai : provanso stiliaus namas su sale bei poilsio apartamentais užimantis 450 m2 ir vokiško stiliaus namas su poilsio kambariais užimantis 350m2. Sodyboje “Brastadvaris” jūsų laukia naujai įrengti apartamentai su dušo kabinomis, wc, tv ir internetas, kuriuose gali apsistoti 50 žmonių, ištaikinga Provanso stiliaus salė talpinanti 80 žmonių, profesionali virtuvė. Salėje įrengta vėdinimo, kondicionavimo sistema, bei garso ir vaizdo technika. 

Pagal pageidavima atliekame stalo dekoravimo, floristo paslaugas. Siūlome muzikantus, fotografus ir kt. Brastadvaryje galima ne tik iškelti iškilmingą vestuvių ar krikštynų pokylį, bet ir surengti pačią ceremoniją ant Minijos upės kranto. Jums nebereikės galvoti, kurioje bažnyčioje susituokti, kaip suderinti laikus ar kaip nuvažiuoti iki šventės vietos – kunigo palaiminimą bei santuokos sakramentą galite gauti pačiame dvare. 

Informacija

Sodyba Klaipedos
Kategorija Kaimo turizmas
Patalpinta Antradienis, Kovo 3rd, 2020

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.