UAB Artimart

UAB Artimart -15 metų patirties projektuojant bei įrenginėjant parduotuves, prekybos salas bei salonus. Kuriame interjero projektus, gaminame prekybos įrangą, prekybos bei nestandartinius  baldus parduotuvėms, knygynams, vaistinėms, kirpykloms, biurams ir namams.

 

Pradėję veiklą, kaip projektavimo grupė, įsitikinome, kad tik patys įgyvendindami savo projektus gauname optimalų rezultatą.

 

Per savo veiklos laikotarpį esame įrengę daugiau nei 200 įvairiausių parduotuvių ar prekybos salonų, sukūrę virš pusšimčio individualių parduotuvių koncepcijų ir interjero projektų, suprojektavę ir pagaminę nemažai įvairaus sudėtingumo prekybinių, ekspozicinių baldų bei stendų. 

Turėdami stiprią architektų komanda, šiuolaikinę gamybos bazę ir patyrusius darbuotojus galime įgyvendinti projektus nuo idėjos iki pilnos objekto realizacijos.

 

Praplėtę įmonės veiklą jau keletą metų klientams galime pasiūlyti įsigyti garsiausių italijos gamintojų tiekiamos standartinės prekybinės įrangos. 

 

Jei norite susikurti išskirtinę parduotuvės koncepcija, pasigaminti individualius prekybinius baldus, nusipirkti kokybiška prekybinę įrangą- mums pakeliui. 

Informacija

UAB Artimart
Kategorija Statyba
Patalpinta Ketvirtadienis, Rugpjūčio 20th, 2015

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.