UAB Liudo įrankiai

Pas mus rasite platų pasirinkimą veržlėrakčių ir veržlėrakčių galvučių. Sandėlyje turime didelį galvučių rinkinių asortimentą tiek metrinės, tiek ir colinės sistemos. 

Domkratų pasirinkimas patenkins ir autoserviso meistrus ir vairuotojus – hidrauliniai, paaukštinti, pažeminti, su ratukais, pneumohidrauliniai, su oro pagalvėmis, rėmo tipo, pastatomi, trapeciniai ir transmisijos domkratai. Visa tai – sandėlyje. Kompanijos Tongrun naujovės mūsų sandėlį pasiekia labai greitai. 

Automobilių keltuvai jūsų autoservise bus pastatyti ir sumontuoti mūsų profesionalių meistrų. Be keltuvų galime pasiūlyti autoserviso įrangos ir įrankių – ratų balansavimo stakles, montavimo stakles, padangų plėtiklius, įvairios paskirties nuėmiklius, įrankių variklio ir pavarų dėžės remontui, stabdžių remontui, spyruoklių suspaudėjus, žiedų suspaudėjus, spec. paskirties reples, šlifavimo įrankius, dildes, hidraulinius presus ir įvairios paskirties pompas. 

Taip pat turime specialios paskirties matavimo ir testavimo priemonių bei  įrankių – kompresijos, tepalo slėgio, kuro sistemos slėgio, stabdžių vakuumo matuoklių, dyzelinių purkštukų ir baterijos testerių, įvairaus diapazono manometrų. 

Pastoviai atnaujiname prekių asortimentą.

Informacija

UAB Liudo įrankiai
Kategorija El.parduotuvės
Patalpinta Antradienis, Sausio 29th, 2013

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.