vaiku fotostudija

Vaiko mini fotosesija (trukmė apie 45 min.) 170 Lt (įeina 10 nuotraukų ir CD).

Fotosesijos trukmė 1,5 val. Kaina 240 Lt.

Nuotraukos užsakomos atskirai, kaina priklauso nuo dydžio. Užsakytos daryti nuotraukos įrašomos į CD.

Taip pat pas mus galite įsigyti dovanų kuponus. Dėl įkainių ir išsamesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu:photo4baby@yahoo.com arba telefonu +370 6 555 1919.

Vaikų ir šeimos fotostudija Šeimos fotosesija, vaikų fotosesija, nėščiųjų fotosesija… šiuose kadruose – tai kas yra svarbiausia gyvenime, tai ką norisi išsaugoti visam gyvenimui. 
Kokiu Jūsų vaikas pamatys save po 20 metų? Tai priklauso nuo Jūsų šeimos nuotraukų. Atmintis apie Jūsų vaiką turi būti, tokia pat graži, kaip ir Jūsų vaikas – graži, ryški, ir nepamirštama. Jus galite fotografuoti savo vaiką kiekviena diena, bet tik profesionalioje vaikų fotostudijoje Jums galės nufotografuoti vaiką taip, kad jis būtų idealus ir tikras. Todėl kokybiška fotosesija yra labai svarbi – dažniausiai profesionalį fotosesija daroma viena karta per metus. 
Mes esame profesionalai vaikų fotografavimo srytije. Vaikų fotosesijos metu mes esame psichologai, ir draugai Jums ir Jūsų vaikams. Šeimos arba vaikų fotosesija, pralėks greitai, lengvai, idomiai ir su malonumu. 
Kiekvienas kadras, kaip meilės prisilietimas…

Informacija

vaiku fotostudija
Kategorija Fotografija
Patalpinta Trečiadienis, Sausio 15th, 2014

Leave a Comment

Komentavimas uždarytas.